Skip to main content

Jaarkalender 2018-2019

12 november: Typen les 8

15 november: Doe-dag Reynaertcollege

16 november: schaken les 5 (vrijdagmiddag voor groep 6/8)

19 november: Typen les 9

23 november: Kunstweekend expositie H. Catherinakerk gr. 5/8

23 november: Hoekenwerk gr. 4/8

26 november: Typen les 10

26 november: oudergesprekken eerste rapport

29 november: rapport 1 mee (groep 3/8)

30 november: Sinterklaasfeest op school en surprise middag gr 6/7/8

1 december: Sinterklaasfeest in De Schuur

3 december: Typen les 11

4 december: schaken les 6, Ontruimingsoefening

7 december: Hoekenwerk gr. 4/8

10 december: Typen les 12

18 december: schaken les 7

19 december: Kerstdiner op school

21 december 2018 t/m 6 januari 2019: Kerstvakantie

9 januari: Hoofdluiscontrole

11 januari: Hoekenwerk gr. 4/8

14 januari: Typen les 13

18 januari: schaken les 8

21 januari: Typen les 14

22 januari: Wintergroenten project, erwtensoep maken

25 januari: Tuinvogeltelling, Hoekenwerk gr. 4/8

28 januari: Studiedag team

5 februari: schaken les 9

8 februari: Hoekenwerk gr. 4/8

14 februari: Valentijn

15 februari: schaken les 10

22 februari: Hoekenwerk gr. 4/8

23 februari: Carnavalsoptocht dorp Hengstdijk

26 februari: schaken les 11

1 maart: Carnavalsmiddag op school

4 maart 2019 t/m 8 maart 2019: Voorjaarsvakantie

13 maart: Hoofdluiscontrole, Trek aan de bel actie van Liliane Fonds

15 maart: schaken les 12

20 maart: Boomfeestdag, landelijke Opschoondag

22 maart: Hoekenwerk gr. 4/8

25 maart: Week van het geld

26 maart: schaken les 13

29 maart: Expeditie lekker in je vel

4 april: oudergesprekken tweede rapport groep

5 april: Hoekenwerk gr. 4/8

9 april: schaken les 14

10 april: Bioscoopbezoek Filmfestival CineCity?,

11 april: uitreiking tweede rapport

12 april: Vastenactie. Fietsen groep 6/7/8 sponsoractie, KONINGSSPELEN

16 april: Eindtoets groep 8

17 april: Schoolvoetbal?

18 april: Paasontbijt/feestochtend met peuters ook

18 april: Zwemmen bij de Vogel

19 april 2019 t/m 5 mei 2019 Meivakantie

27 april: Koningsdag ontbijt met dorp

8 mei: Hoofdluiscontrole

mei: Project Media wijsheid

9 mei: Sportdag gr. 6/7/8

10 mei: Zwemmen bij de Vogel

12 mei: Moederdag

13 mei: Start zwemmen in de Honte (Kloosterzande) groep 6/8

17 mei: schaken les 15

19 mei: Eerste Heilige Communie

23 mei: Ontruimingsoefening

24 mei: Zwemmen bij de Vogel

28 mei: schaken les 16

30, 31 mei: Hemelvaart

4 juni: schaken les 17, uitreiking certificaten….

7 juni t/m 11 juni: Pinksteren

12, 13, 14 juni 2019 Schoolkamp groep 6/7/8 met Lamswaarde

------ schoolreis groep 1/2, 4/5? met Lamswaarde

16 juni: Vaderdag

21 juni: Studiemiddag, leerlingen zijn vrij!

24 juni: oudergesprekken derde rapport (alleen op verzoek)

26 juni: Musicalfilm/ Uitvoering/ optreden?

1 juli: afscheid groep 8 met bbq

3 juli: uitreiking derde rapport

4 juli: laatste schooldag, Groep 8 organiseert laatste schooldag

+ frietjes ouderraad, 14.00u leerlingen uit!

Vrijdag 5 juli/ 16 augustus 2019: start zomervakantie